  • Zoro # G215878033
/ea
Key Features
Includes
Voltage
100, 240 V @ 50, 60 Hz
Height
11 in
Length
15.8 in
Application
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
177532
Zoro #
G215878033
UPC #
Country of Origin
Malaysia
Dimensions
Height
11 in
Length
15.8 in
Width
11.2 in
Details
Includes
Voltage
100, 240 V @ 50, 60 Hz