  • Mfr # BEH-145-30-22AS
  • Zoro # G515539672
Width
6.5 in
Depth
6.5 in
Coil Volts
480VAC
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
BEH-145-30-22AS
Width
6.5 in
Depth
6.5 in
Coil Volts
480VAC
Description
EH-145-30-22AS, 145A, 3P, 600VAC contactor, 480VAC control coil, ABB EH Series