  • Mfr # BEH-210-30-22AS
  • Zoro # G015540338
Coil Volts
480VAC
Depth
7 in
Width
7 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
BEH-210-30-22AS
Depth
7 in
Width
7 in
Details
Coil Volts
480VAC
Description
EH-210-30-22AS, 210A, 3P, 600VAC contactor, 480VAC control coil, ABB EH Series