  • Mfr # BE-SRPG600A450
  • Zoro # G915542654
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Depth
2 in
Width
2 in
Length
2.75 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
BE-SRPG600A450
Country of Origin
China
Dimensions
Depth
2 in
Width
2 in
Length
2.75 in
Description
BE-SRPG600A450, BRAH Electric, direct replacement/aftermarket rating plugs for GE Spectra Series rating plugs , rated for 450A, 600A sensor, installable in 600A - SGDA,SGHA,SGLA,SGPA molded case circuit breakers