  • Mfr # B932C008022-6.5
  • Zoro # G722628633
Key Features
Length Tolerance
Up to 0.25
Min. Inside Dia. Tolerance
0.936 in
Color
Bronze
Max. Outside Dia. Tolerance
2.794 in
Max. Inside Dia Tolerance
0.98 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
B932C008022-6.5
Dimensions
Length Tolerance
Up to 0.25
Min. Inside Dia. Tolerance
0.936 in
Max. Outside Dia. Tolerance
2.794 in
Inside Dia.
1 in
Outside Dia.
2.75 in
Min. Outside Dia. Tolerance
2.784 in
Length
6.5 in
Details
Color
Bronze
Max. Inside Dia Tolerance
0.98 in