  • Mfr # B932C020036-6.5
  • Zoro # G722628701
Inside Dia.
2.5 in
Color
Bronze
Min. Outside Dia. Tolerance
4.555 in
Material
SAE 660/C93200
Max. Outside Dia. Tolerance
4.571 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
B932C020036-6.5
Inside Dia.
2.5 in
Min. Outside Dia. Tolerance
4.555 in
Max. Outside Dia. Tolerance
4.571 in
Length
6.5 in
Outside Dia.
4.5 in
Length Tolerance
Up to 0.25"
Min. Inside Dia. Tolerance
2.391 in
Details
Color
Bronze
Item
Cast Bronze Bar STFT
Material
SAE 660/C93200
Max. Inside Dia Tolerance
2.453 in