  • Mfr # B932C020040-13
  • Zoro # G322628200
Min. Inside Dia. Tolerance
2.391 in
Min. Outside Dia. Tolerance
5.055 in
Inside Dia.
2.5 in
Outside Dia.
5 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
B932C020040-13
Min. Inside Dia. Tolerance
2.391 in
Min. Outside Dia. Tolerance
5.055 in
Inside Dia.
2.5 in
Outside Dia.
5 in
Max. Outside Dia. Tolerance
5.071 in
Length
13 in
Details
Max. Inside Dia Tolerance
2.453 in