  • Mfr # B954C016028-6.5
  • Zoro # G722629043
Key Features
Max. Outside Dia. Tolerance
3.605 in
Min. Inside Dia. Tolerance
1.875 in
Max. Inside Dia Tolerance
1.925 in
Inside Dia.
2 in
Min. Outside Dia. Tolerance
3.575 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
B954C016028-6.5
Dimensions
Max. Outside Dia. Tolerance
3.605 in
Min. Inside Dia. Tolerance
1.875 in
Inside Dia.
2 in
Min. Outside Dia. Tolerance
3.575 in
Length Tolerance
Up to 0.25
Length
6.5 in
Outside Dia.
3.5 in
Details
Max. Inside Dia Tolerance
1.925 in