  • Mfr # B932C024034-13
  • Zoro # G922629072
Key Features
Color
Bronze
Max. Inside Dia Tolerance
2.953 in
Max. Outside Dia. Tolerance
4.321 in
Inside Dia.
3 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
B932C024034-13
Max. Outside Dia. Tolerance
4.321 in
Inside Dia.
3 in
Outside Dia.
4.25 in
Min. Outside Dia. Tolerance
4.305 in
Length
13 in
Min. Inside Dia. Tolerance
2.891 in
Details
Color
Bronze
Max. Inside Dia Tolerance
2.953 in