  • Mfr # B932C024048-13
  • Zoro # G422628834
Min. Inside Dia. Tolerance
2.842 in
Max. Outside Dia. Tolerance
6.11 in
Max. Inside Dia Tolerance
2.938 in
Color
Bronze
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
B932C024048-13
Min. Inside Dia. Tolerance
2.842 in
Max. Outside Dia. Tolerance
6.11 in
Min. Outside Dia. Tolerance
6.078 in
Length
13 in
Inside Dia.
3 in
Outside Dia.
6 in
Details
Max. Inside Dia Tolerance
2.938 in