  • Mfr # B932C032044-13
  • Zoro # G822628717
Inside Dia.
4 in
Outside Dia.
5.5 in
Max. Outside Dia. Tolerance
5.61 in
Max. Inside Dia Tolerance
3.938 in
Min. Outside Dia. Tolerance
5.578 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
B932C032044-13
Inside Dia.
4 in
Outside Dia.
5.5 in
Max. Outside Dia. Tolerance
5.61 in
Min. Outside Dia. Tolerance
5.578 in
Min. Inside Dia. Tolerance
3.842 in
Length
13 in
Details
Max. Inside Dia Tolerance
3.938 in