  • Mfr # B932C032040-13
  • Zoro # G222628997
Max. Inside Dia Tolerance
3.953 in
Outside Dia.
5 in
Min. Inside Dia. Tolerance
3.891 in
Min. Outside Dia. Tolerance
5.055 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
B932C032040-13
Outside Dia.
5 in
Min. Inside Dia. Tolerance
3.891 in
Min. Outside Dia. Tolerance
5.055 in
Length
13 in
Max. Outside Dia. Tolerance
5.071 in
Inside Dia.
4 in
Details
Max. Inside Dia Tolerance
3.953 in