  • Mfr # B932C032064-13
  • Zoro # G122629261
Max. Inside Dia Tolerance
3.938 in
Inside Dia.
4 in
Min. Inside Dia. Tolerance
3.842 in
Outside Dia.
8 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
B932C032064-13
Inside Dia.
4 in
Min. Inside Dia. Tolerance
3.842 in
Outside Dia.
8 in
Max. Outside Dia. Tolerance
8.11 in
Min. Outside Dia. Tolerance
8.078 in
Length
13 in
Details
Max. Inside Dia Tolerance
3.938 in