  • Mfr # B954S000048-13
  • Zoro # G822628359
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Outside Dia.
6 in
Length Tolerance
Up to 0.25
Length
13 in
Material
C95400 Aluminum Bronze
Color
Bronze
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
B954S000048-13
Country of Origin
United States
Dimensions
Outside Dia.
6 in
Length Tolerance
Up to 0.25
Length
13 in
Min. Outside Dia. Tolerance
6.105 in
Max. Outside Dia. Tolerance
6.145 in