  • Zoro # G515086350
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Network (RJ-45)
Yes
HDMI In
Yes
Number of Input Devices Supported
2
Transmitter Height
1.51 in
Number of USB Ports
3
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
C2G30019
Zoro #
G515086350
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Transmitter Height
1.51 in
Transmitter Depth
4.16 in
Transmitter Width
3.50 in