  • Mfr # TB48RNDNW44BE
  • Zoro # G315705468
/ea
See details
Key Features
Tabletop Color
Walnut
Frame Color
Black
Frame Material
Metal
Tabletop Thickness
1 in
Tabletop Shape
Circle
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TB48RNDNW44BE
Dimensions
Tabletop Thickness
1 in
Overall Diameter
48 in
Overall Height - Maximum
29 in
Overall Height - Minimum
29 in