  • Mfr # RSPSF-1549B
  • Zoro # G210462176
Key Features
Fits Pipe Size
1-5/8 in
Color
Blue
Flange Dia.
1.79 in
Plug Length
1.13 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
RSPSF-1549B
Fits Pipe Size
1-5/8 in
Flange Dia.
1.79 in
Plug Length
1.13 in
Outside Dia.
1.549 in