  • Mfr # RSPSF-2020G
  • Zoro # G010462574
Free Shipping & Returns
Key Features
Outside Dia.
2.02 in
Fits Pipe Size
2-1/8 in
Flange Dia.
2.3 in
Plug Length
1.155 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
RSPSF-2020G
Outside Dia.
2.02 in
Fits Pipe Size
2-1/8 in
Flange Dia.
2.3 in
Plug Length
1.155 in