  • Mfr # RSPSF-2530B
  • Zoro # G610462233
Key Features
Flange Dia.
2.69 in
Color
Blue
Outside Dia.
2.53 in
Plug Length
1.155 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
RSPSF-2530B
Flange Dia.
2.69 in
Outside Dia.
2.53 in
Plug Length
1.155 in