  • Mfr # RSPSF-3031G
  • Zoro # G910462476
Key Features
Plug Length
1.16 in
Fits Pipe Size
3-1/8 in
Outside Dia.
3.031 in
Color
Green
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
RSPSF-3031G
Plug Length
1.16 in
Fits Pipe Size
3-1/8 in
Outside Dia.
3.031 in
Flange Dia.
3.21 in