  • Mfr # RSPSF-0365B
  • Zoro # G710462195
Free Shipping & Returns
Key Features
Fits Pipe Size
3/8 in
Flange Dia.
0.465 in
Outside Dia.
0.365 in
Color
Blue
Material
Epdm Rubber - Purchased
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
RSPSF-0365B
Country of Origin
China
Dimensions
Fits Pipe Size
3/8 in
Flange Dia.
0.465 in
Outside Dia.
0.365 in
Plug Length
0.73 in