  • Zoro # G510463880
Free Shipping & Returns
Key Features
Inside Length
0.69 in
Color
Orange(Standard)
Inside Dia.
Top: 1.04 in; Bottom: 0.99 in
Flange Dia.
1-1/4 in
Material
01-LPE Low Density Polyethylen
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
EZC-12
Zoro #
G510463880
Dimensions
Inside Length
0.69 in
Inside Dia.
Top: 1.04 in; Bottom: 0.99 in