  • Zoro # G310461185
Free Shipping & Returns
Key Features
Plug Length
0.53 in
Flange Dia.
1.04 in
Outside Dia.
Large End: 0.82 in; Small End: 0.68 in
Material
Paper
Color
Natural Color
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
PTP-12-3
Zoro #
G310461185
UPC #
Country of Origin
United States
Dimensions
Plug Length
0.53 in
Flange Dia.
1.04 in
Outside Dia.
Wall Thickness
0.025 in