  • Zoro # G510461152
Free Shipping & Returns
Key Features
Outside Dia.
0.797 in
Flange Dia.
1.15 in
Material
01-LPE Low Density Polyethylen
Inside Length
0.29 in
Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
PIP-7/8-TAB
Zoro #
G510461152
UPC #
Country of Origin
United States
Dimensions
Outside Dia.
0.797 in
Flange Dia.
1.15 in
Inside Length
0.29 in