  • Zoro # G610461489
Free Shipping & Returns
Key Features
Outside Dia.
Small End: 1.04 in; Large End: 1.1 in
Material
01-LPE Low Density Polyethylen
Inside Length
0.62 in
Flange Dia.
1.31 in
Color
Orange(Standard)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
PZP-202
Zoro #
G610461489
UPC #
Country of Origin
United States
Dimensions
Outside Dia.
Inside Length
0.62 in
Flange Dia.
1.31 in
Inside Dia.
0.97 in