  • Mfr # HN53CC024
  • Zoro # G0341947
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Voltage
24V
Fits Brand
Carrier
For Use With Mfr. Model Number
40RUQA07A-A6A
Product Type
Contactor
Current
30 A
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
HN53CC024
Country of Origin
China
Details
Item
Contactor
Voltage
24V
Fits Brand
Carrier
For Use With Mfr. Model Number
40RUQA07A-A6A
Product Type
Current
30 A