  • Mfr # HT31AZ121
  • Zoro # G0342190
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Voltage
120V AC
Fits Brand
Carrier
Product Type
Crankcase Heater
Lead Length
63 in
Thickness
0.38 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
HT31AZ121
Country of Origin
United States
Dimensions
Lead Length
63 in
Thickness
0.38 in
Details
Item
Crankcase Heater
Voltage
120V AC
Fits Brand
Carrier
Product Type
Power Consumption - Minimum
200 W
Description
Crankcase Heater, Voltage 120V AC