Casterhq 6"x3" Polyurethane ON Steel KEYED Drive Wheel, 30MM BORE, 1,500 LB HD-63-PS-KDW-30MM
6"x3" Polyurethane ON Steel KEYED Drive Wheel, 30MM BORE, 1,500 LB (Discontinued)
  • Mfr # HD-63-PS-KDW-30MM
  • Zoro # G8993115
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
HD-63-PS-KDW-30MM
Country of Origin
United States
Description
6" X 3" Polyurethane ON Steel KEYED Drive Wheel, 30MM BORE, 1,500 LBS Capacity PER Wheel