Casterhq 8"x3" Polyurethane ON Steel KEYED Drive Wheel, 20MM BORE, 1,850 LB HD-83-PS-KDW-20MM
8"x3" Polyurethane ON Steel KEYED Drive Wheel, 20MM BORE, 1,850 LB (Discontinued)
  • Mfr # HD-83-PS-KDW-20MM
  • Zoro # G8992250
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
HD-83-PS-KDW-20MM
Country of Origin
United States
Description
8" X 3" Polyurethane ON Steel KEYED Drive Wheel, 20MM BORE, 1,850 LBS Capacity PER Wheel