  • Mfr # V3-FLEUR-22GRR
  • Zoro # G511882260
Width
23.875 in.
Color
Random Gray
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
V3-FLEUR-22GRR
Width
23.875 in.
Thickness
0.030 in.
Color
Random Gray
Material
100% recycled rigid vinyl
Standards
Features
Project 0.22 in. from tile face
Recycled Content
100% recyclable and made from 100% recycled material
Description
Fleur-de-lis 2ft x 2ft Random Gray Ceiling Tile
  • •Made from durable 0.030 in. thick vinyl material; these panels will not rust, stain, corrode, or be affected by water