  • Zoro # G813755170
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
J17LM
Zoro #
G813755170
UPC #
Country of Origin
Mexico
Description
Champion Spark Plug, Fill Gap Size: 0.023 to 0.028 in, Nickel Copper Alloy Electrode, 0.551 in Thread, 0.813 in Hex, Copper, Suitable for: Small Engines