MRC-15-S-4H at 90 Metric Set Screw Coupling
  • Mfr # MRC-15-S-4H@90
  • Zoro # G6772990
/ea
Key Features
Bore Dia.
15 mm
Outside Dia.
31 mm
Length
50 mm
Application
Material
Stainless Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
MRC-15-S-4H@90
Country of Origin
United States
Dimensions
Bore Dia.
15 mm
Outside Dia.
31 mm
Length
50 mm