2MISCC-25-25 Metric Two-Piece Industry Standard Clamping Coupling
  • Mfr # 2MISCC-25-25
  • Zoro # G6763516
Bore Dia.
25 mm
Outside Dia.
45 mm
Length
75 mm
Material
Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
2MISCC-25-25
Bore Dia.
25 mm
Outside Dia.
45 mm
Length
75 mm