2MISCC-30-30-S Metric Two-Piece Industry Standard Clamping Coupling
  • Mfr # 2MISCC-30-30-S
  • Zoro # G6764365
Bore Dia.
30 mm
Outside Dia.
53 mm
Material
Stainless Steel
Length
83 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
2MISCC-30-30-S
Bore Dia.
30 mm
Outside Dia.
53 mm
Length
83 mm