  • Mfr # AR2448-REC-29
  • Zoro # G7034295
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Shape
Rectangle
Width
24"
Length
48"
Height
19" to 29"
Tabletop Material
Blow Molded Plastic
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
AR2448-REC-29
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
24"
Length
48"
Height
19" to 29"