  • Mfr # AR3072-REC-29
  • Zoro # G7089936
/ea
See details
Key Features
Shape
Rectangle
Width
30"
Length
72"
Height
19" to 29"
Tabletop Material
Blow Molded Plastic
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
AR3072-REC-29
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
30"
Length
72"
Height
19" to 29"