  • Mfr # A42-RND-01
  • Zoro # G7091729
/ea
See details
Key Features
Shape
Round
Width
42"
Length
42"
Height
19" to 29"
Diameter
42"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
A42-RND-01
Dimensions
Width
42"
Length
42"
Height
19" to 29"
Diameter
42"