  • Mfr # AM48-RND-15
  • Zoro # G7046466
/ea
See details
Key Features
Shape
Round
Width
48" Dia.
Height
19" to 29"
Diameter
48"
Tabletop Material
Melamine Laminate
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
AM48-RND-15
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
48" Dia.
Height
19" to 29"
Diameter
48"