  • Mfr # WS30531-14-PS
  • Zoro # G215230527
/ea
Key Features
Sign Material
Vinyl and permanent pressure sensitive adhesive
Height
10 in
Width
14 in
Pattern
Pre-Printed Design
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WS30531-14-PS
Country of Origin
United States
Dimensions
Height
10 in
Width
14 in
Details
Item
Wall Sign
Sign Material
Pattern
Pre-Printed Design
Description
  • Available on 3mm PVC signboard or easy peel-and-stick backing