  • Mfr # WS27002-10-PS
  • Zoro # G015077919
/ea
Key Features
Sign Material
Vinyl and permanent pressure sensitive adhesive
Width
10 in
Height
7 in
Pattern
Pre-Printed Design
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WS27002-10-PS
Width
10 in
Height
7 in
Details
Item
Wall Sign
Sign Material
Pattern
Pre-Printed Design
Description
  • Available on 3mm PVC signboard or easy peel-and-stick backing