  • Mfr # WS40019-24-PS
  • Zoro # G715078612
/ea
Key Features
Sign Material
Vinyl and permanent pressure sensitive adhesive
Height
18 in
Width
24 in
Pattern
Pre-Printed Design
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WS40019-24-PS
Country of Origin
United States
Dimensions
Height
18 in
Width
24 in
Details
Item
Wall Sign
Sign Material
Pattern
Pre-Printed Design
Description
  • Available on 3mm PVC signboard or easy peel-and-stick backing