  • Mfr # WS50396-14-PS
  • Zoro # G215078709
/ea
Key Features
Width
14 in
Height
10 in
Sign Material
Vinyl and permanent pressure sensitive adhesive
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WS50396-14-PS
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
14 in
Height
10 in
Details
Item
Wall Sign
Sign Material
Description
  • Available on 3mm PVC signboard or easy peel-and-stick backing