  • Mfr # WS342576-14
  • Zoro # G915230742
Width
14 in
Height
10 in
Sign Material
Vinyl with PVC backing
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WS342576-14
Width
14 in
Height
10 in
Sign Material
Vinyl with PVC backing
Description
  • Available on 3mm PVC signboard or easy peel-and-stick backing