  • Mfr # WS342576-24-PS
  • Zoro # G615230813
Width
24 in
Height
18 in
Sign Material
Vinyl and permanent pressure sensitive adhesive
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WS342576-24-PS
Width
24 in
Height
18 in
Sign Material
Description
  • Available on 3mm PVC signboard or easy peel-and-stick backing