  • Mfr # WS50408-24-PS
  • Zoro # G915078504
Width
24 in
Height
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WS50408-24-PS
Width
24 in
Height
18 in
Description
  • Available on 3mm PVC signboard or easy peel-and-stick backing