  • Mfr # WS22263-36-PS
  • Zoro # G115230788
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
36 in
Height
27 in
Sign Material
Vinyl and permanent pressure sensitive adhesive
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WS22263-36-PS
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
36 in
Height
27 in
Details
Item
Wall Sign
Sign Material
Description
  • Available on 3mm PVC signboard or easy peel-and-stick backing