  • Mfr # WS50640-36-PS
  • Zoro # G615078439
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
36 in
Height
27 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WS50640-36-PS
Width
36 in
Height
27 in
Description
  • Available on 3mm PVC signboard or easy peel-and-stick backing