  • Mfr # WS281874-10
  • Zoro # G515230722
Width
10 in
Height
7 in
Sign Material
Vinyl with PVC backing
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WS281874-10
Width
10 in
Height
7 in
Details
Item
Wall Sign
Sign Material
Vinyl with PVC backing
Description
  • Available on 3mm PVC signboard or easy peel-and-stick backing