  • Mfr # 1698P50-624
  • Zoro # G412669076
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Length
10 in
Frame Material
Metal
Voltage
120V
Bulb Type
Integrated LED
Installation Location
Indoor
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
1698P50-624
Country of Origin
China
Dimensions
Length
10 in
Width
50 in
Details
Frame Material
Metal
Frame Finish
Brass
Voltage
120V