  • Mfr # 1046P37-7-601-RC
  • Zoro # G212668019
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Length
18 in
Frame Material
Metal
Frame Finish
Chrome
Voltage
120V
Bulb Type
Integrated LED
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
1046P37-7-601-RC
Country of Origin
China
Dimensions
Length
18 in
Width
37 in
Details
Frame Material
Metal
Frame Finish
Chrome
Voltage
120V
Bulb Type
Integrated LED
Lumens
5200
Installation Location
Indoor
Description
The Celina 7 Ring LED Chandelier is a high-style island/pool table light that will bring immediate glamour to your space. Looking like a true statement piece, this 37 inch long chandelier with seven gleaming crystal ring pendants will look extra glam when hung over a straight and narrow black kitchen island.